RODO

Rejestracja użytkownika

*
*
*
*
*
*

* Pola wymagane.

Informacja ogólna.

Na podstawie obowiązujących przepisów prawnych z obszaru ochrony danych osobowych:

  1. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych);
  2. Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000),

udostępniamy Państwu opracowane klauzule informujące o sposobie przetwarzania danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie  ,,PZZ” w Stoisławiu S.A. – Administratora Danych Osobowych z siedzibą w Stoisławiu.

W razie pytań dotyczących ochrony danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Przedsiębiorstwa Zbożowo – Młynarskiego  ,,PZZ” w Stoisławiu S.A :

Anna Mętlewicz

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Numer tel.: + 48 603 658 554

 

Klauzula informacyjna Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A – ogólna

Klauzula informacyjna Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A – ogólna

Ochrona danych osobowych jest jednym z kluczowych procesów realizowanych przez Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A. z siedzibą w Stoisławiu 11, 76-031 Mścice. Na bieżąco będziemy informować Państwa o ważnych zmianach w przepisach prawa, w tym o prawach osób, których dane dotyczą. Parlament Europejski opublikował w 2016 roku Rozporządzenie 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych, zwane RODO. Ma ono zastosowanie w Unii Europejskiej od 25 maja 2018 roku.

 

Read more: Klauzula informacyjna Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A – ogólna