Aktualności

Rejestracja użytkownika

*
*
*
*
*
*

* Pola wymagane.

Podziękowania

Ogromne podziękowania dla pracowników Spółki, które wzięły czynny udział w zbiórce darów dla mieszkańców dotkniętej przez wojnę Ukrainy. Zapakowaliśmy tematycznie dary, które nasi pracownicy hojnie przynieśli i przewieźliśmy je do Związku Ukraińców w Koszalinie. Wszystko trafi bezpośrednim transportem na teren Ukrainy. Wasza pomoc trafi do najbardziej potrzebujących! Dziękujemy !

 

Młyny w Stoisławiu pomagają Ukrainie

Młyny w Stoisławiu pomagają Ukrainie.

Trwający w Ukrainie konflikt zbrojny spowodował kryzys humanitarny, który szczególnie odbija się na ludności cywilnej. Przesyłane z terenów walk obrazy wzbudzają w nas wiele emocji i motywują do podejmowania działań pomocowych, skierowanych w stronę poszkodowanych w trwającej wojnie.

Wraz z początkiem marca produkty żywnościowe o wartości kilkudziesięciu tys. złotych przekazane zostały na rzecz mieszkańców Iwano-Frankowska (miasta partnerskiego Koszalina).

Podjęta pomoc w zakresie darowizny produktów Spółki została podjęta we współpracy z Urzędem Miejskim w Koszalinie. Spółka przekazała blisko 10 ton produktów spożywczych wyprodukowanych w Stoisławiu. 

Młyny w Stoisławiu, jako podmiot odpowiedzialny społecznie, zainicjował akcję przekazania produktów żywnościowych produkowanych przez Spółkę. W tym szczególnie trudnym okresie, z powodu wojny dziejącej się na naszych oczach w Ukrainie czujemy się zobowiązani do pomocy większej niż zwykle.

Przekazane produkty, to teraz bardzo potrzebna żywność z długim terminem przydatności. Do Iwano-Frankowska pojechały mąki, kasze jęczmienne, płatki owsiane górskie, kasza manna - wszystkie produkty pod marką Młynów w Stoisławiu.

Przekazana pomoc to z pewnością nie koniec działań Spółki, związanych ze wsparciem naszych sąsiadów znajdujących się w potrzebie.

Razem pomóżmy walczącej Ukrainie

Szanowni Rolnicy !

W obliczu niewyobrażalnej tragedii, dziejącej się na naszych oczach w sąsiedniej Ukrainie, w celu wykazania solidarności i wsparcia w dramatycznej sytuacji wszystkim mieszkańcom Ukrainy, Zarząd i pracownicy PZZ Stoisław postanowili wyprodukować bez wynagrodzenia w czasie wolnym od pracy i dostarczyć nasze produkty potrzebującym ofiarom agresji. Będziemy zaszczyceni, jeżeli wesprzecie nas w tej inicjatywie poprzez dostarczenie nieodpłatnie dowolnej ilości pszenicy, żyta, jęczmienia jarego lub owsa, które posłużą do wyprodukowania tego daru naszych serc.

Kontakt w sprawie organizacji dostaw: Dział Surowcowy PZZ Stoisław.

Z góry dziękujemy za okazane wparcie. Razem pomóżmy walczącej Ukrainie.

Zarząd i pracownicy PZZ Stoisław

Dodatkowe informacje i telefony kontaktowe

Jacek Łukaszewicz tel.

+48943455951 kom.601881404; Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Sławomir Laskowski

tel.+48943455909 kom.601550058; Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Kamil Wachowicz

tel. +48943455905 kom.607547103; Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Bałtyk Festiwal. Targi Polska Smakuje

W dniach 13-15 sierpnia br. mieliśmy zaszczyt i przyjemność wziąć udział w wydarzeniu „Bałtyk Festiwal. Targi Polska Smakuje”, które odbywały się w Kołobrzegu na „Kamiennym Szańcu.”

„Bałtyk Festiwal. Targi Polska smakuje” to duże wydarzenie mające na celu promocję rolnictwa, tradycji ludowej, a także dające możliwość zapoznania się lokalnymi produktami.

Festiwal uświetniły pokazy kulinarne organizowane przez Kurta Schellera, który korzystał ze znakomitych produktów Młynów w Stoisławiu.

14 sierpnia br. pobito Rekord Polski na największą zapiekankę ziemniaczaną, którą wykonały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich, czego serdecznie gratulujemy. Potrawa ważyła aż 148 kilogramów. W zapiekance wykorzystano nasz niezawodny produkt – Mąkę tortową, która posłużyła do zrobienia pysznego beszamelowego sosu.

Poniżej fotorelacja z wydarzenia.