Kariera

Skup zbóż, rzepaku i kukurydzy prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.

W naszym Sklepie Rolniczym oferujemy do sprzedaży nawozy w atrakcyjnych
cenach .

ZAPRASZAMY

Otwórz

Rejestracja użytkownika

* Pola wymagane.

Specjalista ds Organizacyjnych i Ochrony Mienia

Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A.
poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Organizacyjnych i Ochrony Mienia
miejsce świadczenia pracy: Stoisław

  1. Oczekiwania wobec kandydatów:
    -        wykształcenie wyższe,
    -        minimum 1 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
    -        znajomość systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności: ISO, GMP+, IFS, RED cert,
    -        komunikatywność, dyspozycyjność,  umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność.
  2. Obowiązki na stanowisku pracy:
    -        zaopatrzenie w potrzebne materiały techniczne, opakowania, części zamienne.
    -        praca w  zakresie racjonalnej gospodarki materiałowej,
    -        prowadzeniem całokształtu spraw związanych z gospodarką opakowań,
    -        prowadzenie całokształtu zagadnień w zakresie spraw administracyjno-gospodarczych i Ochrony Mienia,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego, CV oraz dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe i staż pracy z dopiskiem „rekrutacja” na adres (preferowana jest elektroniczna forma przekazu):

Stoisław 11, 76-031 Mścice
tel. +48 94 345-59-16,  fax  +48 94 345-59-92

w terminie do dnia 10 stycznia  2018r.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r.  poz. 922 ).”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami