Aktualności

Godziny skupu zbóż:

 Skup zbóż i kukurydzy  w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00  - 16:00.

W naszym Sklepie Rolniczym oferujemy do sprzedaży nawozy w atrakcyjnych cenach .

  

ZAPRASZAMY

Otwórz

Rejestracja użytkownika

*
*
*
*
*
*

* Pola wymagane.

Ogłoszenie

                       

Ogłoszenie o sprzedaży

Przedsiębiorstwo Zbożowo Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A. posiada do sprzedaży używane palety DHP. Palety w ilości około 3000 szt. zgromadzone są w wydzielonym miejscu na placu za  magazynem wyrobów gotowych.

Osoby chętne do nabycia ww. asortymentu proszone są o składanie pisemnych lub mailowych ofert zakupu z zaproponowaną  ceną za sztukę.

Termin składania ofert do 20.12.2018 roku. Osoba do kontaktu; Kamil Szalawski 697 010 038 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.; Anna Mętlewicz 603 65 85 54

Jednocześnie informujemy, że osoba wybrana przez Spółkę zobowiązuje się do zabrania palet oraz uprzątnięcia placu w ciągu tygodnia od otrzymania pisemnego zawiadomienia. 

Palety Palety
Palety  Palety
    

Bake off Ale Ciacho

Zapraszamy do obejrzenia odcinka „Bake off Ale Ciacho”, w którym Robert Makłowicz opowiada o produkcji płatków owsianych w Młynach w Stoisławiu.

Felieton rozpoczyna się w 22 min. 10 sek.

https://vod.tvp.pl/29577319/odc-18

 

Partner zespołu Energa AZS Koszalin

Jest nam miło poinformować, że Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A. zostało Partnerem zespołu piłki ręcznej kobiet Energa AZS Koszalin   www.energa-azs-koszalin.pl/