Kariera

Skup zbóż, rzepaku i kukurydzy prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.

W naszym Sklepie Rolniczym oferujemy do sprzedaży nawozy w atrakcyjnych
cenach .

ZAPRASZAMY

Otwórz

Rejestracja użytkownika

* Pola wymagane.

Specjalista ds księgowych

Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A.
poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Księgowych
miejsce świadczenia pracy: Stoisław

  1. Oczekiwania wobec kandydatów:
    - dobra, praktyczna znajomość rachunkowości oraz prawa podatkowego
    - znajomość zasad ewidencji majątku trwałego,
    - wykształcenie wyższe,
    - min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    - dobra znajomość obsługi MS Office, zwłaszcza Excela,
    - dobra organizacja pracy,
    - komunikatywność, dyspozycyjność,  umiejętność pracy w zespole,
    - dokładność, sumienność,
    - umiejętność obsługi programów: Comarch,- mile widziane.
  2.  Obowiązki na stanowisku pracy:
    - weryfikacja faktur pod kątem formalnym i rachunkowym oraz podatkowym,
    - przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
    - ewidencja i księgowanie dokumentów księgowych,
    - weryfikacja i uzgadnianie sald,
    - wsparcie działu księgowości w bieżących sprawach,
    - zarządzanie dokumentacją (monitorowanie i archiwizacja),

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV wraz ze zdjęciem z dopiskiem „rekrutacja” na adres (preferowana jest elektroniczna forma przekazu):

Stoisław 11, 76-031 Mścice
tel. +48 94 345-59-16,  fax  +48 94 345-59-92

w  terminie do dnia 25.06.2018 r.

Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.  Aplikacji nie odsyłamy. Osoby zainteresowane udziałem w bieżącym, kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Przedsiębiorstwo Zbożowo -Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu  S.A. na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. CV kandydatów wyrażających zgodę na udział w dalszych procesach rekrutacji a nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Pozostałe CV są niszczone po zamknięciu bieżącej rekrutacji.

Spichrzowy

Spichrzowy

Miejsce świadczenia pracy: Stoisław

 Świadczenie pracy: od 01 lipca do 31 sierpnia 2018 r. (umowa o pracę)

    -        Wykształcenie średnie lub zawodowe – techniczne;
    -        Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
    -        Umiejętność pracy w zespole;
    -        Komunikatywność;
    -        Wymagana książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych.
  2. Obowiązki na stanowisku pracy:
    -          Przyjmowanie, przechowywanie i dostarczanie surowca do produkcji;
    -          Utrzymanie ciągłości produkcji.

   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV wraz ze zdjęciem z dopiskiem

„ rekrutacja” na adres (preferowana jest elektroniczna forma przekazu):

Tel. +48 94 345-59-16, fax +48 94 345-59-92

w terminie do 01 lipca 2018 r.

Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.  Aplikacji nie odsyłamy. Osoby zainteresowane udziałem w bieżącym, kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Przedsiębiorstwo Zbożowo -Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu  S.A. na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. CV kandydatów wyrażających zgodę na udział w dalszych procesach rekrutacji a nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Pozostałe CV są niszczone po zamknięciu bieżącej rekrutacji.