Kariera (4)

Godziny skupu zbóż:

 Skup zbóż i kukurydzy  w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00  - 16:00.

W naszym Sklepie Rolniczym oferujemy do sprzedaży nawozy w atrakcyjnych cenach .

ZAPRASZAMY

Otwórz

Rejestracja użytkownika

* Pola wymagane.

Specjalista ds. Rachunkowości Zarządczej

Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A.
poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

miejsce świadczenia pracy: Stoisław

  1. Oczekiwania wobec kandydatów:
    -        Wykształcenie wyższe – ekonomiczne, w obszarze rachunkowości
    -        Minimum 4 letni staż pracy na podobnym stanowisku,
    -        Znajomość zagadnień ustawy o rachunkowości,
    -        Umiejętność sporządzania analiz ekonomicznych
    -        Umiejętność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia,
    -        Praktyczna znajomość MS Office (MS Word, MS Excel),
    -        Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność.
  2. Obowiązki na stanowisku pracy:
    -        Sporządzanie analiz ekonomicznych, sprawozdań, raportów,
    -        Prace planistyczne i budżetowe,
    -        Koordynacja prac w zakresie planów rzeczowo-finansowych,
    -        Przygotowywanie bieżących analiz finansowych i ekonomicznych,
    -        Monitorowanie realizacji budżetu,
    -        Udzielanie wsparcia w zakresie rachunkowości zarządczej.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV wraz ze zdjęciem z dopiskiem „rekrutacja” na adres (preferowana jest elektroniczna forma przekazu):

Stoisław 11, 76-031 Mścice
tel. +48 94 345-59-16,  fax  +48 94 345-59-92

w terminie do 21.12.2018 r.

Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.  Aplikacji nie odsyłamy. Osoby zainteresowane udziałem w bieżącym, kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Przedsiębiorstwo Zbożowo -Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A. na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. /proszę wskazać jakie/ w zakresie: informacji, które zamieściłem/zamieściłam w dokumentach aplikacyjnych, a wykraczają poza zakres określony w Kodeksie Pracy i aktach wykonawczych.

Jestem świadomy/świadoma, że podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne.

Jestem świadomy/świadoma, że udzieloną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie.

Jestem świadomy/świadoma, że wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wpłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz).

CV kandydatów wyrażających zgodę na udział w dalszych procesach rekrutacji a nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Pozostałe CV są niszczone po zamknięciu bieżącej rekrutacji.